Založit novou webovou stránku nebo e-shopChci nový web
 

DIGITAL GENERATION
 
image
 
image

Ústředí

Adresa: Brasilia Building, Praca Mouzinho de Albuquerque, 4100-359 Porto

Tel / fax: +351 226 009173

 

image

Správní úřad

Adresa: 555 California Street, Suite 4925, San Francisco CA 94104 USA

Tel / fax: +1 415 6591543

E-mail: support@coingeneration.com

 

image

 

Právní oddělení

Adresa: 43 Bedford Street, London WC2E 9HA, Anglie.

E-mail: legal@coingeneration.com

 

image

 

Offshore divize

Adresa: Blake Building, Corner Eyre & Hutson Street Belize City, Belize.

E-mail: offshore@coingeneration.com

 

image


Přeloženo pomocí Překladače Google z anglického originálu z webu : coingeneration.com

 
image
 
image

O TOM

 

 

 ... Mapa světa, která nezahrnuje Utopianestojí ani pohledem na, protože vynechává jednu zemi, ve které Lidstvo je vždy přistání. A když Lidstvo tam přistane, to vypadá venku, a viděl lepší zemi, vyplouvá. Pokrok je realizace utopií.

- Oscar Wilde, Duše člověka za socialismu

To není tajemstvím, že svět je ovládán peníze, ambice, politické spiknutí a tiché spiknutí. Před sto lety, protestující proti tomuto stavu věcí by bylo nesmyslné a utopická myšlenka. V této high-tech éře, lidstvo je schopna radikálně změnit trestní světový řád, kde je budoucnost světa je tlačena dozadu, a na jeho místo obohacování pár vyvolených jedinců a země stojí. Jediné, co musíme dokončit náš cíl je konsolidace, víra v konečný výsledek, a pro lidi pochopit nesmírnost a význam tohoto projektu.

Myšlenka projektu vznikla jako výsledek 58. setkání Bilderberg (Sitges, Španělsko 3-6 červen 2010), kde v rámci konference, problematika sociálních sítí, vědy a kybernetické oblasti technologie, globální krize a další byly projednány důležitá témata. Myšlenka použití distribuovaného zpracování zcela změnit současný žalostný stav věcí ve vědecké oblasti byl projednán v na malém kulatého stolu. Ideologický základ našeho projektu byla stanovena v lobby, a později bylo dále stavěl na samostatném skupině účastníků. V současné době je projekt připraven rozšířit hranice možností, dát lidstvu šanci na rychlý postup vpřed, finance inovativní vývoj a podpora ostří a praktickou vědeckou práci. Možnosti našeho super-počítače jsou neomezené. Jeho rozsah je bezprecedentní, a přes dobré řízení bude postrádat ideologické předsudky. A do budoucna, bude to pomůže ohlašovat nové digitální světový řád, který předtím nikdy nebyl viděn, ten, který je nadčasový a ovlivněni současnými předsudky.
image

Informace

1. Za prvé 2 druhé 3 třetí                                
Navrhujeme pracovní vztah, kde interakce mezi účastníky je tak přirozené a uvolněné, a posílena důvěra ve zkušenosti a obecné způsobilosti procesu řízení. Budeme čerpat sílu pro nové úspěchy a pokrok od důkladnosti a optimismu účastníků projektu. Zveme vás, aby se stal jedním z nás, stát se silným členem našeho týmu, vpřed, a jen dopředu, s námi! Úspěch miluje pokrok! Nabízíme vám využít plného potenciálu vašeho počítače, které zpravidla není využívána, jak by mělo být. Každý den, v každé domácnosti s internetovým připojením Cyber-energie je zbytečný, se z těží buď společnost nebo vlastníka počítače. A vidíte, že cyber-výkon moderních technologií je tak velký, že není použití tento potenciál je tragické plýtvání. Navrhujeme použití této síly, včetně použití pro rozvoj. Nabízíme Vám možnost stát se účastníkem velký, pokud jde o koncepci a realizaci. Můžete se také automaticky stal plnoprávným partnerem projektu.
Jen si představte, co by se mohlo stát, pokud váš mobilní přestal potřebovat nabíječku a pracoval navždy ven nabíjení? Možná si myslíte, že je to kouzlo? To není ... myslím na všechny ty věci, které se staly skutečností, které dříve byly považovány za fantazie? Musíte mít v určitém okamžiku, položil otázku, proč se v našich high-tech století, nemůžete se vytvořit alternativní palivo?. Tak vám odpověď na otázku-Světová ekonomika se již utápí v oblasti energetické intrik. Závod zdrojů se stala největší prioritou každé vlády na světě, a proto většina objevů a vývoje byly zablokovány nebo potlačeny vládami. Tak to dopadá, že i geniální myšlenky jako alternativních paliv trpí, protože nejsou dobré pro další cyklus korupce-pro lidi, blokování jejich rozvoj, podporu alternativních paliv by bylo jako uřízne větev na které sedí. Náš projekt byl koncipován s myšlenkou podporovat inovativní myšlenky a objevy, které nemůže přijímat vládních prostředků a priori.
Jak výnosné je to možné?

Velikost vaší platby bude přímo úměrná času, že naše žádost byla spuštěna na vašem počítači během předcházejícího měsíce.
V našem případě více Témata budete trvat, tím vyšší je vaše příjmy.
Minimální Standardní cena je 1 dolar na den (30 dolarů za měsíc) po dobu jednoho chodu závitu.
Můžete se dozvědět více o příjem prostřednictvím našeho partnerského programu v sekci "affiliate", kde se způsoby, jak přilákat nové uživatele a zvýšení odměny jsou popsány podrobněji.
Co se z toho dostat?

Jsme zvyklý říct, že altruismus je naše vůdčí světlo. Komercializace je velká část našeho projektu. Měli bychom si uvědomit, že i když morálka, dělá, co je správné, je na prvním místě pro nás vždy. Jsme pohybuje vášní pro nové objevy více než finanční možnosti moderních pokrok.
image

Jak to funguje?

Jsme bez předsudků a jsou otevřené pro všechny, kteří deisre se k nám připojit. Práce na tomto obtížném a velkolepého projektu vyžaduje 100% úsilí a práci s ven dělat chyby, všechno musí jít jako na drátku. Náš zkušený tým může řešit problémy, dát k nim a vyvinula unikátní pravidla pro úspěch:
 • Udělejte si přístup KISS                    

 • Flexibilní při řešení problémů

 • Transparentnost a poctivost v podnikání

 • Vztahy a partnerství

 • Vědomí, že každý proces, a jakákoli událost trvá určitý čas, aby se vyskytují

 • Jasné pochopení, že vše podléhá pravidlům podnikatelského prostředí                                                                                                                                                                                                      

image

Připojte se nyní

Pokud jste inteligentní, rozhodný a dokáže rozlišit zajímavou a ziskovou nabídku z nízkými příjmy "příliš dobré, aby to byla pravda" nabídku, která bude mít všechny vaše volného času, a být ráda, že se připojíte k našemu projektu. A pokud jste pochopili koncept týmové práce, a pokud se vaše morální principy nechat zvažuje další věci, kromě, jak rychle zbohatnout, a bude velmi rád, že se připojíte k našemu týmu. Protože tyto principy, týmová práce a nejsou v ní jen pro peníze, jsou základem naší představy a tvoří ideologický základ pro účastníky. Oni nás všechny svázat dohromady! Ti, kteří se jen pohnout kupředu jsou skutečně zdarma. Vždy přijímat informovaná rozhodnutí. Hledat. Experiment. Řešení. A hledat znovu. To je cesta k úspěchu.                         

Jak se stát součástí týmu?

Pro ty z vás, kteří se rozhodnou stát se součástí našeho projektu, stejně jako získat stabilní příjem pro který nám umožní využívat výpočetní výkon vašeho počítače, musíte:

 • 1 Registrace

 • 2 Potvrďte registraci. V registračním mailu budete mít odkaz k následování.

 • 3. Stáhněte si aplikaci a nainstalujte ji do počítače. Postupujte podle pokynů k instalaci a obsluze. Pokud potřebujete, aby vás mohou najít tipy na download stránce.

 • 4 Zakupte si připojení k závitu (to je automatizovaný proces, který je zapotřebí k úplnému vstupu do systému a zaregistrujte své platební údaje, kde jsou peníze, které si vyděláte bude odeslána). Můžete si vybrat způsob platby, který je pro vás nejpohodlnější. Také budete mít vždy možnost změnit způsob svého uvážení. Úplný seznam platebních metod dostupných naleznete na stránce Platby.

 • 5. Pečlivě si přečtěte a dozvíte se, jak používat náš program. Máte-li jakékoli dotazy týkající se práce se systémem, můžete pravděpodobně najít odpovědi v sekci FAQ.

image image

Přeloženo pomocí Překladače Google z anglického originálu z webu : coingeneration.com

 
image
 
image


ThreadManager Popis produktu

image
Pravděpodobně již máte programy, jako je Windows Media Player, Mozilla Firefox a Microsoft Office. Náš program není jiný, než jakýkoli jiný program. Jeho jak snadno se instaluje jako jakýkoliv jiný program, a jeho zcela neškodný. Program pracuje automaticky, a nebude v rozporu s jinými programy vůbec. Také vás nebude obtěžovat s otravné pop-up okna. Nebudete ani nevšimnete, rozdíl ve výkonu vašeho počítače po instalaci našeho programu. Ve skutečnosti jediná věc, které si všimnete, protože náš program je větší velikost vaší peněženky.

Jak to funguje?

Naše platforma běží pod schopnost sdílet informace s naší počítačové síti, v podstatě jsme obdrželi algoritmus a my spustit prostřednictvím naší sítě. V současné době jsou programovací jazyky podporované jsou Pascal, C + +, JavaScript, základní a montáž (bez ohledu na platformu).

Jak to ovlivňuje se sítí

Přenos dat Chanell je naprosto důvěrné a bezpečné, jen sdílení informací s našimi uživatelů počítače, zobrazí se statická data z úkolů prováděných na svých počítačích.

Požadavky na systém

Windows XP/Vista/7/8 a MacOS

Licence Cena

1 rok licence: 50 dolarů USD

Poznámka : Tento software není prodáván, je to za předpokladu, v souladu s licenční Wich musí být zakoupen před použitím.
image image

Přeloženo pomocí Překladače Google z anglického originálu z webu : coingeneration.com

 

Instruktážní video je převzatý materiál. Autorem videa je pan Michael Příkazský

TOPlist