Založit novou webovou stránku nebo e-shopChci nový web
 

IPUS
 
image
 
image

Co děláme -

Zde na Idle Processor využití služby, LLC, nakupujeme nepoužitý / pod-využité / nečinnosti výpočetní výkon počítače. Platíme našim poskytovatelům (vy) za přiměřenou cenu, pak re-balíček a prodat se ziskem. 100% našeho ročního zisku jsou rozděleny na našich poslanců, která zahrnuje všechny divize Account Managers. Naším cílem je distribuovat vlastnictví Idle Processor využití služby, LLC, stejně tak, aby kterýkoli člen, který chce investovat čas, peníze a energii do tohoto úsilí. To není altruismus - to je spravedlivé kompenzace za tvrdou práci, plánování a provádění.

Co vy -

Si vydělat peníze tím, že prostě stáhnout náš Process Software, pak opustit počítač na. To je to. Žádný nákup je třeba vůbec pro vás, jak vydělat peníze. Stačí se zaregistrovat (viz níže), a stáhnout procesní software. To je vše. Samozřejmě, můžete snadno znásobit své příjmy, pokud si přejete, i když přitom není nutné. Můžete vytvořit seznam postoupení (uděláte% z výdělku Postoupení je), můžete upgradovat své členství, můžete postavit (nebo koupit) downline, můžete nainstalovat více počítačů, atd. Možnosti - a výdělku - jsou nekonečné. Co si vyděláte, je zcela na vás!

Mission Statement -

Chcete-li zajistit životaschopné, žádoucí, a seriózní služby za konkurenční ceny, přičemž současně poměrně kompenzaci všech přispívajících členů
"Autenticita a odpovědnost Thru transparentnosti"

image

Přeloženo pomocí Překladače Google z anglického originálu z webu : www.ipuservices.com

 
image
 
image

Marketing / Zisk

  Standardní účet Regionální účet Divize účet
Download / Spustit procesor 0,01 dolarů - 2,00 dolarů denně 0,01 dolarů - 2,00 dolarů denně 0,01 dolarů - 2,00 dolarů denně
Downline - vrstva 1 1% 5% 10%
Downline - Layer 2 0% 1% 5%
Downline - Layer 3 0% 0% 1%
Viz divize účet 1 dolar 10 dolarů 50 dolarů
Viz regionální účet 1 dolar 5 dolarů 25 dolarů
Koupit / Prodat Reference ne ANO ANO
Reklama kompenzace ne 25% 25%
Free Webpage ne ne ANO

LLC příjmů - Vlastnictví

ne ne ANO

Už nikdy nebudete muset investovat penny, jak vydělat peníze na Idle Processor využití služby. Když se uvolní, jednoduše stáhnout malou aplikaci procesoru, nechte ho běžet na pozadí a používat váš počítač jako obvykle. Nikdy nebudete vědět, že je tam, pokud nechcete zobrazit zjistit, co váš plat sazba je informace o vašem Odkazy / sestupné jsou, atd. Už nikdy nebudete muset dělat vůbec nic, pokud nechcete, a budete i nadále vydělat peníze.

Ale je tu vyšší úroveň k dispozici, manažer divize účtu.

Pojďme porovnat zisk možnosti standardních i divize účtů.

Řekněme, že jste standardní člen a pozvat 10 členů. Každý z nich pozve 10 členů, a každý z těchto pozvat 10 každý, a tak dále, až 4 úrovně. Řekněme také všichni se softwarem procesoru instalovaného je vydělávat $ 1 na den, každý ze svého počítače ..

Jako standardní člen, budete vydělávat váš $ 1. vašem počítači. Můžete také získat 5% na další úroveň dolů (10 strojů @ $ = $ 1 10 x 5% = 0,50),), takže 0,50 centů byste získat 1% na další úroveň (100 strojů @ $ = $ 1 100 x 1% = $ 1) nebo 1 dolar by si nevydělal na jakýchkoli dalších úrovní dolů, ale přesto, $ 2,50 za den, a nic nedělat. Není to vůbec špatné.

Vezměte stejný počet členů zúčastněných, ale s vámi, že manažer divize;

Ty by si vydělal svůj $ 1. vašem počítači. Můžete také získat 10% na další úroveň dolů (10 strojů @ $ = $ 1 10 x 10% = $ 1), tak 1 dolar. Ty by si vydělal 5% na další úroveň (100 strojů @ $ = $ 1 100 x 5% = $ 5) nebo 5 dolarů. Ty by si vydělal 1% na další úroveň (1000 strojů @ $ 1 = 1.000 dolarů X 1% = $ 10) nebo 10 dolarů.

To přidává až $ 17 za den jako divize Manager!

Tam bude jen někdy 1000 divize Manažeři, a + / - 550 z těchto míst jsou již prohlásil.

Další přínos je manažer divize účtu;

Vlastnictví IPU služby - Vlastnictví společnosti je rovnoměrně rozdělena mezi všechny divize manažerů - jsou všechny části vlastníci, a všichni si řez. Sečteno a podtrženo? Ziskový potenciál je 10X nebo více než u standardního členství.

Management Software - Online software pro správu downline? zůstat v kontaktu se standardními členy pod vámi, být vůdcem, a příklad.

Okamžité Downline - budeme okamžitě přiřadit deset členů pod vámi, jakmile nabude právní ředitel divize, a obdržíte nich a všechny členy se dostanou, atd.

Pracovní příležitosti - jsme vždy pracovní příležitosti, ale jsou k dispozici pouze pro divize Account Managers. Právě teď, v podstatě jsme hledali fóra Mistra a prodeje vede správce Auction Site. Již jsme najali Ticket System Manager a LiveHelp koordinátora.

Zdarma Webhosting - Dodáváme vám sub-stránky na www.ipuservices.com podporovat sami, podporovat IPU služby, a na pomoc při budování vašeho downline.

Pokud jde o přidané odpovědnosti, dobře, nejste povinni dělat nic dalšího, ale to je navrhl, že budete používat náš software pro správu, který vám umožní komunikovat se svým downline. Mohou komunikovat s vámi a naopak, jak by měla být jejich "vůdce" chcete-li. Ty by působit jako jejich zástupce.

image

Přeloženo pomocí Překladače Google z anglického originálu z webu : www.ipuservices.com

TOPlist