Založit novou webovou stránku nebo e-shopChci nový web
 

SFI
 

 

 

image
image

SFI (Strong Future International) Marketing Group byla zahájena v roce 1998. Počínaje jen jeden produkt, prodávají se jen ve Spojených státech, SFI se nyní rozrostla na více než 100 tisíc produktů a služeb (a rostoucí denně) prodávají ve více než 190 zemích po celém světě.

SFI byl vytvořen, aby kdokoli s počítačem a přístupem na internet možnost proniknout do celosvětového e-commerce revoluce. Každý, kdo zákonného věku v jeho nebo její země se může stát SFI Affiliate zdarma vyplněním on-line registračního formuláře. Neexistuje žádná povinnost nebo požadavky na nákup jakéhokoliv druhu.

Jakmile se zaregistrujete, pobočky jsou vybaveny profesionální webové stránky pro výrobky marketingového SFI je na internetu. SFI také poskytuje všechny potřebné podpory prodeje služeb, jako jsou zákaznické služby, zpracování plateb, a produktů přepravy - to vše bez nákladů na affiliate. U každého prodeje generované, SFI platí odkazující pobočka provize. Další provize lze získat tím, že staví a vede partnerský skupiny.
 

Sídlo společnosti SFI je v Lincolnu v Nebrasce.

image
image

Stabilita a dlouhověkost

Značka úspěšné společnosti může být viděn v jeho stopy záznamu. SFI je nyní v jeho 16. ročníku, s miliony dolarů v ročních tržeb a miliony vyplacených provizí tisíce poboček po celém světě. Mateřská společnost SFI je, Carson Services, as, je nyní ve svém 28. roce podnikání, je bronz (10 + let), + hodnocené Člen Better Business Bureau a je registrována u Dun and Bradstreet. SFI pobočky pracují s klidem způsobené spojením s osvědčenou, bez dluhů organizace s dlouhou, úspěšnou historii.

 
image
image

SFI Zakladatel
Gery Carson

 

Vedení společnosti

SFI prezident a generální ředitel a zakladatel společnosti SFI, je Gery Carson. Od roku 1985 do roku 1998 Gery byl vrchol marketingu a rekordní distributor pro několik přímých prodejců a úspěšné podnikání vydavatel časopisu. Známý pro jeho inovaci, Gery byl průkopnický síla v direct mailu a internetového marketingu průmyslu za více než dvě desetiletí. Jeho mimořádné úspěchy jako podnikatele byly v centru pozornosti "Money Maker Měsíční", "upline", "Příležitost World Magazine," a v mnoha knihách a videa. Národní uznání má také byl jmenován do 1992 je vynikající Young Men of America seznam a 1997 to Kdo je kdo v médiích a komunikaci.

V roce 1998, Gery vyrazil "dát díru do vesmíru" vytvořením SFI, program průlomovou, které by využívat internet, aby posílit a obohatit životy milionů lidí po celém světě. V současné době, s 126 nových poboček připojí jen v posledním týdnu, SFI je jednou z nejrychleji rostoucích společností svého druhu na světě a je na dobré cestě k dosažení Gery vizi.

image
image
 

Váš obchod

TripleClicks.com , který byl zahájen v lednu 2009, je vzrušující nové destinace na webu. TripleClicks v současné době k dispozici 106811 produktů a služeb, se stovkami dalších nových výrobků s přidanou týdně, včetně sběratelské předměty a předměty, které nejsou jinde na internetu. TripleClicks také umožňuje svým členům, aby jednoduše a snadno prodat své nepotřebné položky za hotovost nebo obchod. SFI pobočky můžete vydělat hezký provize propagaci výrobků a služeb dostupných na TripleClicks.

image
image

Přeloženo pomocí Překladače Google z anglického originálu z webu : www.sfimg.com
 

SFI ZÁKLADY

 

 

image
image

1. Začněte vydělávat peníze tím, že hromadí VersaPoints

  Jedním z důvodů, proč SFI je tak úspěšná proto, že je to tak snadné, jak začít. Ve skutečnosti, můžete okamžitě začít vydělávat příjmy z TripleClicks Executive Pool právě tím, že zaznamená VersaPoints za to jednoduché kroky, které vám pomohou stát se úspěšným v SFI.

Pokaždé, když dokončení akce na vašem SFI To-Do List , můžete okamžitě získat body připojené k této činnosti. Některé akce jsou v hodnotě 10 bodů, asi 20 bodů, některé tolik jako 150 bodů.

Takže váš první cíl v SFI je vydělat co nejvíce VersaPoints, jak můžete každý měsíc. Více VP si skóre, tím vyšší je vaše hodnost a více si můžete vydělat od TripleClicks výkonného bazén . Obdrží podíl z naší velké, celopodnikový bazén s minimem jen 1500 VP měsíc!

Klikněte ZDE pro SFI To-Do List pro úplný seznam směrovatelná akcí

Všimněte si, že vydělávat alespoň 10 VP každý den, budete také nárok na náš každodenní tažení za 1000 dolarů ceny! Více informací ZDE .

image
image

2. Zvyšte své výdělky pomocí generování tržeb ve TripleClicks.com

  Pokaždé, když někdo, že jste řekl o TripleClicks nebo SFI něco koupí v TripleClicks.com , získáte sladkou 45% CV Přímý komisi ! PLUS, můžete také získat všechny VersaPoints na objednávku i v případě, že nejsou SFI pobočky! A jak velká je tato: SFI se postará o veškeré zpracování objednávky, platby, dodávky produktů a služeb zákazníkům (včetně live chat), pro vás to vše bez nákladů na vás! A pokud vše to nestačilo, můžete mít vydělávat ty velké 45% provize pokaždé, když se koupit něco na TripleClicks.com -na celý život!

O TripleClicks: TripleClicks.com je jedním z nejrychleji rostoucích a nejoblíbenějších e-commerce stránky na webu dnes. S více než 100.000 produktů (a stovky nových produktů, které jsou přidány týdně), TripleClicks má něco pro každého, a že je on-line prodej i lukrativní a zábavné! Jsme také spolupracuje s tisíci firmami z celého světa (včetně ČR), takže si můžete vydělat provize z prodeje tisíce vysoce ziskových mezinárodních a místních produktů taky!

Jak se vám generovat TripleClicks prodej? Skutečné strategie, které můžete použít, jsou neomezené, ale doporučujeme začít s desítkami způsobů jsme uvedené v naší marketingové sekce:

Klikněte ZDE metod pro generování TripleClicks prodeje

Všimněte si, že mnoho z metod jsou 100% zdarma, lze provést pouze na internetu
(bez face-to-face prodej), a může být uveden do praxe během několika minut !

  Zapojte do S-Builder Co-op se zaregistrovat TripleClicks členů (prodejní vyhlídky). Přečtěte si více .
image
image

3. Maximalizovat svůj příjem s sponzoringu a zdvojení

  Bodování VersaPoints a prodej vytvářející na TripleClicks.com jsou skvělý způsob, jak začít vydělávat peníze s SFI, ale pokud chcete vytvořit velkou měsíční tok příjmů, musíte zaměstnat sponzorování a zdvojování.

Každý se může dostat někdo zaregistrovat zdarma jako affiliate, a dokonce i vydělat nějaké 45% Přímé provize přes TripleClicks prodeje, ale pokud se zastaví tam, budete opouštět velké peníze pro někoho jiného.

Klíčem k vytvoření hlavní příjem v SFI je učení vést a rozvíjet tým aktivních poboček SFI. Jako vedoucí týmu , budete zase na jednom z nejlukrativnějších složek kompenzačního plánu SFI: VersaPoints Matching .

VersaPoints Matching znamená, že každý měsíc můžete získat odpovídající podíl na TripleClicks výkonného bazén na každé pobočky pod vámi v až 12 generací downline (a na každém z vašeho spolufinancované Affiliates , taky). Jinými slovy, pro každou VP, které si vydělají, můžete získat odpovídající VP! Mnozí z našich poboček vydělat tisíce odpovídajících akcií každý měsíc o činnosti stovek poboček!

Zde je návod, jak vy můžete taky: Když se zaregistrujete affiliate, co sponzor má dělat! To znamená, že jim pomůže stát se aktivní dělat základy vysvětleny na této stránce. Učte je, povzbudit je, a povzbudit je on! Brzy budou zaznamenávat VersaPoints pro celou řadu akcí a sponzorování vlastní přidružené každý měsíc a přidáním generace do svého týmu! Vzhledem k tomu, "duplikace" se koná, může vaše příjmy explodovat, protože nyní můžete vydělávat tisíce dalších akcií TripleClicks výkonného bazén , protože akce generací poboček pod vámi!

Mimochodem, SFI vám nabízí mnoho různých způsobů, jak snadno komunikovat ("sdělit duplikát") a pracovat se svými pobočkami. To zahrnuje 24-hodinová live chat, skupinové zprávy (posílat e-maily na celé vaší skupiny s pouhým jedním kliknutím), a dokonce i Twitter-jako okamžitý vysílání pro všechny své pobočky.

Jak se zaregistrovat SFI pobočky? Skutečné strategie, které můžete použít, jsou neomezené, ale doporučujeme začít s desítkami způsobů jsme uvedené v naší marketingové sekce:

Klikněte ZDE metod pro přihlášení SFI pobočky

Všimněte si, že mnoho z metod jsou 100% zdarma, lze provést pouze na internetu
(bez face-to-face prodej), a může být uveden do praxe během několika minut !

Poté, co jste začali přihlášení pobočky, dát na své vůdce klobouk a začít vytvářet všechny důležité, příjmu, zvýšení zdvojování!

  Zapojte do S-Builder Co-op začít rychle a snadno sponzorování pobočky. Přečtěte si více .

image
image

4. Přidat doplňkové zdroje příjmů (volitelné)

  Chcete vydělávat ještě víc? Pokud chcete, můžete přidat až tři další příjmových toků:

) Co-Sponzor SFI pobočky a přidejte měsíční 15% provize (a odpovídající VersaPoints příliš).

B) Viz ECA (E-Commerce Associates) na TripleClicks a můžete získat předem VersaPoints a lukrativní peněžní poplatků za život! Jednoduše naleznete firmy, které prodávají produkty pro vaše ECA brány. Pro každou, která se stane schválená ECA, můžete si vydělat VP a 10% z CV na všechny jejich prodeje na TripleClicks.com -na celý život! Plus, budete vydělávat okamžitě 100 VP, když vaše ECA uvádí svůj první produkt.

C) Pay-Per-Action SFI je SFIPPA programu () umožňuje působit jako inzerent pro SFI a získat dodatečný příjem tím, že ostatní, aby se akce, jako je vyplňování formulářů. Získejte až 12 dolarů za akci.

image
image

Přeloženo pomocí Překladače Google z anglického originálu z webu : www.sfimg.com

image

Důležité: Chcete-li pochopit plán SFI kompenzace, musíte nejprve pochopit, životopis (Komise Volume). Každý výrobek na TripleClicks.com má hodnotu CV. Tato hodnota je určena okrajem produktu (rozdíl mezi produktem je velkoobchodní / základní náklady a cenou výrobku se prodává za). Čím vyšší je rozpětí, tím vyšší je CV. CV produkt je maximální částka, která může být vyplacena v komisích pro tento produkt.

image

 
Přímé
provize

Kvalifikace: affiliate

  Pokaždé, když SFI pobočky, které jste osobně sponzorována-OR člen TC, že jste osobně odkazoval-zadá objednávku na TripleClicks.com , získáte 45% z CV.

SFI program Direct Komise silný, protože jakmile se zaregistrovat člena nebo pobočka, které se stane vaším zákazníkem na celý život! * SFI se postará o veškeré zpracování objednávek, zásilek výrobku a zákaznické služby v bez nákladů na vás, a vám zaplatí Direct Commission pro každou objednávkou podle vašich členů a poboček na celý život! *

Zvláštní poznámka: Pro nákupy osobně uvedených členů TC, budete také získat veškeré VP ** na objednávku-což může vydělat si další akcie TripleClicks výkonného bazénu!

Výdělky Příklad: Objednávka je umístěn jeden z vašich osobně uvedených členů TC, který má 23 dolarů životopis a 1725 VP. Můžete si vydělat 10,35 dolarů Direct Komisi (45% na $ 23) a 1725 akce v TripleClicks Executive Pool.

TIP: Chcete-li zobrazit Direct Komise (DC), které můžete získat za každý produkt SFI, stačí se přihlásit na TripleClicks.com . DC (Direct Komise), CSC (Co-Sponzor Komise), EP (Executive Pool), CV (Volume Komise), a VP (VersaPoints) jsou uvedeny v popisu každého výrobku.

  Chcete-li začít vydělávat Přímé provize, začněte s odkazem členy TC a sponzorování SFI pobočky. Viz SFI Základy naučit.
  S-Builder Co-op vám pomohou rozvíjet vaše Přímé provize. Dozvědět se více .
image

 
TripleClicks
Executive Pool

Kvalifikace: Výkonný affiliate

  SFI je TripleClicks Executive Pool nabízí jednoduchý, snadný a lukrativní zdroj příjmů, že všechny pobočky SFI můžete klepnout na každý měsíc. SFI-poháněl TripleClicks.com je jedním z nejrychleji rostoucí e-commerce webové stránky na světě, a nyní dal 40% CV každého nákupu-celopodnikové-do TripleClicks Executive Pool našich poboček na akcii se!

Jak sdílet v bazénu:
Pro každou VersaPoint (VP) se hromadí v průběhu měsíce, obdržíte jednu akcii v měsíci bazénu. Více VP si skóre, tím více budete vydělávat z TripleClicks Executive Pool! Je to tak jednoduché. Všimněte si, že VP lze získat pro to širokou škálu akcí (viz VP Ledger pro úplný seznam směrovatelná akcí).

Chcete-li získat ještě více akcií, se stal vedoucí týmu:

A. Jako Bronze Team Leader , budete dostávat odpovídající VP na všech EA2s ve vašem downline v 6 úrovních (včetně vašeho ČSAV ).

B. Jako Silver Team Leader , budete dostávat odpovídající VP na všech EA2s ve vašem downline do 8 úrovní (včetně vašeho ČSAV ).

C. Jako Gold Team Leader , budete dostávat odpovídající VP na všech EA2s ve vašem downline do 10 úrovní (včetně vašeho ČSAV ).

D. Jako Platinum Team Leader , budete dostávat odpovídající VP na všech EA2s ve vašem downline do 12 úrovní (včetně vašeho ČSAV ).

Odpovídající VP Příklad: Jste STL. V EA2s ve vašich prvních 8 úrovní tvoří celkem 57500 VP tento měsíc, takže si vydělat odpovídající 57.500 akce z TripleClicks výkonného bazén.

Důležité Kvalifikace Poznámka: Chcete-li získat odpovídající VP, musíte držet hodnost Team Leader, udržet si své SFI Leadership stránku , a také udržovat minimální 3-hvězdičkový Sponzor Hodnocení (neplatí w / méně než 5 hodnocení).

  Chcete-li získat podíly v TripleClicks Executive Pool, jen hromadí VP tím, že dělá akce na vašem SFI To-Do List (více vydělávat tím, že se vedoucí týmu)
  S-Builder Co-op vám může pomoci zvýšit počet akcií TripleClicks Executive Pool můžete vydělat. Dozvědět se více .
image

 
Spolusponzorování
komise

Kvalifikace: Výkonný affiliate

  Pokaždé, když SFI partnerský, že jste spolu-sponzor míst objednávky na TripleClicks.com , získáte 15% CV.

Výdělky Příklad: Objednávka je umístěn jeden z vašich spolufinancované SFI přidružených společností (ČSA), který má 28 dolarů CV. Můžete si vydělat 4,20 dolarů Co-Sponzor Komisi (15% na $ 28).

Poznámka: Pokud jste vedoucí týmu, můžete také získat Matching VP na všechny vaše ČSAV. Viz TripleClicks Executive Pool nad podrobnosti.

Jak získat ČSAV (spolufinancován Pobočky):
A. Minimálně dva (2) ČSAV jsou přiděleny na vás každý měsíc můžete získat hodnost EA (minimálně 1500 VP) k dispozici nebo o 12. každého měsíce.

B. Můžete vyhrát ČSAV v Daily Velké soutěže.

C. CSA lze vyhrát pomocí Pricebenders Auctions. Viz plán pro nadcházející ČSA aukce ZDE .

D. CSA lze vyhrát každý den v Entrepreneur365 výkresu Finalista.

E. Každý měsíc, tisíce spolufinancované Pobočky se propadají a potřebujete novou co-sponzor. Staňte se vedoucí týmu a podíl na všech těchto propadlých spolufinancované Affiliates bude automaticky přidán do vašeho týmu, s vámi jako jejich nový spolusponzorování!

• Příjem 1 akci v případě, že jste Bronze Team Leader
• Příjem 2 akce, pokud jste Silver Team Leader
• Příjem 3 akce, pokud jste Gold Team Leader
• Příjem 4akci pokud jste Platinum Team Leader

Důležitá poznámka: Je třeba zachovat EA (Executive affiliate) stav udržet všechny ČSAV jste byly přiřazeny. Pokud ztratíte svůj stav EA, okamžitě propadá VŠECHNY ČSAV jste získali k dnešnímu dni.

Pro více informací o ko-sponzorována poboček, klikněte ZDE .

TIP: Chcete-li zobrazit spolusponzorování (KCP), které si můžete vydělat pro každý produkt SFI, stačí se přihlásit na TripleClicks.com . CSC (Co-Sponzor Komise), DC (Direct Komise), EP (Executive Pool), CV (Volume Komise), a VP (VersaPoints) jsou uvedeny v popisu každého výrobku.

image

 
TCredit Bonus

Kvalifikace:

EA2 (minimálně druhý měsíc

jako výkonný affiliate )

  TCredits umožňují plně využít svých TripleClicks členských výhod a může být také použit v mnoha způsoby, jak budovat své SFI podnikání. Jeden TCredit prodává za 1,99 dolarů, ale můžete přijímat, jako součást svého náhrady jako SFI pobočky, až 20 TCredits ZDARMA každý měsíc! Chcete-li se dozvědět o všem, co můžete udělat s TCredits, klikněte ZDE .

• Příjem 10 TCredits pokud jste EA2
• Příjem 12 TCredits pokud jste Bronze Team Leader
• Příjem 14 TCredits pokud jste Silver Team Leader
• Příjem 16 TCredits pokud jste Gold Team Leader
• Příjem 20 TCredits pokud jste Platinum Team Leader

image

 
ECA Referral
Program

Kvalifikace: Výkonný affiliate

  Zkontrolujte doporučení na TripleClicks E-Commerce Associate (ECA) Program a získejte VersaPoints a lukrativní honoráře pro život!

Jednoduše naleznete firmy, které prodávají produkty pro vaše ECA brány . Pro každou, která se stane schválená ECA, budete vydělávat 10% z CV na všechny své prodeje na TripleClicks.com. Navíc, budete vydělávat okamžitě 100 VP, když vaše ECA uvádí svůj první produkt.

Referral programu EÚD je velmi silný, protože vše, co musíte udělat, je zavést EÚD, aby TripleClicks a máte vše nastaveno, jak vydělat honoráře pro život! Pokaždé, když někdo, kdekoli na světě, koupí něco na TripleClicks z jednoho vašeho uvedeného ECA, můžete získat hodnost!

Zisk Příklad: Celkový CV na všechny vaše uvedeného ECA je 20.000 dolar. Můžete vydělat $ 2000 ECA odměn tento měsíc (10% $ 20,000).

Tip # 1: Prodám z vašich vlastních uvedených exportních úvěrových agentur a přijímat "slevy" na vaše nákupy.

Tip # 2: Viz zákazníky, aby vaše EÚD "obchod v obchodě" tPřipojte webové stránky. Díky kombinaci Přímé komisí a ECA odměn, můžete si vydělat hezký 55% z CV na všech tržeb!

image

SFI Pay-Per-Action

Dodatečný příjem Program
Kvalifikace: affiliate

  SFI Pay-Per-Action (SFIPPA) je volitelný, doplňkový program k dispozici na všech poboček SFI příjem, který vám umožní působit jako inzerent pro SFI a získat dodatečný příjem tím, že ostatní, aby se akce, jako je vyplňování formulářů.

Pokaždé, když budete vytvářet kvalifikované SFIPPA akci, získáte odměnu. Výše štědrosti se liší v závislosti na akci. SFIPPA v současné době k dispozici (více v pracích) je:

SFI PARTNER SIGN-UPS
Bounty: až 12 dolarů za každý kvalifikovaný sign-up

Pro kompletní informace o SFIPPA, klikněte ZDE .

image

11 důvodů, proč

Comp plán SFI

Rocks!

  1.. Čistý, jednoduchý, velkorysý a spravedlivý!

2. Žádné požadavky na nákup ... nikdy!

3. Začněte hned vydělávat příjem jen tím, že dělá jednoduché volné akce!

4. Získejte až šesti různými způsoby: Přímé provize , TripleClicks Executive Pool , spolusponzorování komise , TCredits Bonus , ECA licenční poplatky , a SFI Pay-Per-Action !

5. Kvalifikujte se pro každý typ náhrady s jak malý jak 1500 VP měsíc!

6.. Všechny kvalifikační VP mohou být vytvořeny jen s akcemi, nebo kombinací akcí a prodeje!

7. Obrovský 40% z objemu Komise (CV) na každém prodeji v TripleClicks.com jde do TripleClicks Executive Pool. Podělte se v tomto velkém, celopodnikový bazénu s minimem jen 1500 VP měsíc!

8. S více než 100.000 dostupných produktů od více než 130 zemích světa, TripleClicks.com má něco pro každého. To je prodej produktů on-line i zábavné a lukrativní. A je to ještě jednodušší získat VP s převody nákupu (nákup od TripleClicks.com produkty, které již nakupují jinde)!

9. Rychlé předem kompenzace a velký dlouhodobý reziduální příjem potenciál taky!

10. Neexistuje žádný limit, kolik si můžete vydělat. Jděte tak široký, jak chcete, a zároveň vydělávat hluboko do vaší organizace prostřednictvím TripleClicks Executive Pool!

11. Získejte peníze v měně své země prostřednictvím našeho Payoneer ™ MasterCard nebo šekem nebo PayPal. Podívejte se na naše stále platí FAQ pro více informací ZDE .

* Můžete pokračovat vydělávat provize tak dlouho, jak si i nadále aktivní SFI pobočky.
** Pro nárok na VP, musí být prodej na non-SFI pobočky a osobu, která nemá bydliště na stejné adrese prodávajícího.

Přeloženo pomocí Překladače Google z anglického originálu z webu : www.sfimg.com

 

TOPlist